Other lots in this auction
-
#457Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#130Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#433Drie Chinese borden van aardewerk. Restauraties.
Trois assiettes chinoises en faïence. Restaurées.No longer availableDim. Ø: 20 - 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#125Een 18 karaats wit gouden hangertje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
Petit pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et une perle.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 400 / 500 -
#502“L’Illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1914 deel I; 1915 deel II; 1916, 1917, 1918 & 1919 delen I & II. We voegen er een uitgave van 1924 aan toe. 11 stuks.
”L’Illustration”. Un lot d’annuaires 1914 partie 8, 1915 partie II, 1916-1917-1918 et 1919 chaque fois en deux parties. Nous ajoutons un annuaire de 1924. 11 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#748Val St. LambertEen vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 16 & 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#596Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#292Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975“Huizen in de sneeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Maisons sous la neige”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#707Een hardhouten wandelstok in bamboe-imitatie.
Une canne en bois dur imitant le bambou.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249Hendon“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 150 / 180

