Other lots in this auction
-
#471
Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
Une pendule murale en bois à décor fleuri peint à la main. Sans balancier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#333
Een Italiaanse verzilverde serveerschotel, onderaan gemerkt.
Un plateau de service italien argenté, marque sous la base.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#537
Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#871Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#409Jan KeustermansPeriod: 1917-2009
Een lot van vier ingelijste etsen, genummerd en gesigneerd en 7 kleinere, gesigneerd; en een exemplaar van ‘Meervoudig en één’ - ‘De verantwoording van de werken. En twee catalogi.
Un lot de quatre eaux-fortes encadrées, numérotées et signées et sept plus petits et signées, un exemplaire de ‘Meervoudig en één’, ‘ De verantwoording van de werken’. Deux catalogues en plus.No longer availableDim. 35 x 40 cm en kleinerEstimate: € 20/30 -
#550
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#188
Een Italiaanse klok van handgeschilderd porselein met romantische figuren en messingen puti. Werk recent nagekeken.
Une pendule italienne en porcelaine peint à la main d’un couple romantique et anges. Travail revu récemment.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 350/380 -
#845Matchbox Series 4; 18; 25; 27 & 31
Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#368Boch Germany
Een aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#554
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#288Praktica
Een lot van vier vintage camera’s:- MTL 5 in tas.- MTL 5 B in tas- MTL 5 B zonder tas.- LB in tas.
Un lot de quatre caméras:- MTL 5 avec sac.- MTL 5 B avec sac.- MTL 5 B sans sac.- LB avec sac.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#750
Een deels witgepatineerd bijzettafeltje met wortelnootfineer en met één lade.
Une petite table partiellement à patine blanche, bois de placage de ronce et à un tiroir.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 140/160