Other lots in this auction
-
#214Louis Van HoordePeriod: 1886 - 1935
“De waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 200/280 -
#92J. Van Beeck
“Herenportret naar de XVIIde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’homme d’après le XVIIème siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Een geslepen kleurloos glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#266
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180/240 -
#306
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#652Joseph Van Luppen
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200/300 -
#891
Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#563
Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 106 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#153
Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#722Matchbox King Size K-5
“Racing car transporter”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Racing car transporter”. Un jouet. très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#218
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/260