#677Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#809Een tinnen schemerlamp.
Une lampe en étain.No longer availableDim. H. 168 cmEstimate: € 20 / 30 -
#681Watch“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
#28115 boeken. Le Chevalier de Propiac. “Les Curiosités Universelles faisant suite aux Merveilles du Monde contenant les plus beaux ouvrages de la nature et des hommes...”. 2 delen. In-12. Ed. Alexis Eymery, Paris 1823. “Journal des dames et des demoiselles. Edition belge. Année 1853”. Ed. Bruylant-Christophe, Bruxelles. En 13 andere.
15 livres. Le Chevalier de Propiac. “Les Curiosités Universelles faisant suite aux Merveilles du Monde contenant les plus beaux ouvrages de la nature et des hommes...”. 2 parties. In-12. Ed. Alexis Eymery, Paris 1823. “Journal des dames et des demoiselles. Edition belge. Année 1853”. Ed. Bruylant-Christophe, Bruxelles. Et 13 autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#126Een kleine vitrine met facetgeslepen glas in de deur en een lade bovenaan.
#430Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
#348Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#854Een zwartgepatineerd houten kistje.
#727Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
#530Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.
Un petit secrétaire en acajou à pieds gaines. Deux tiroirs sous la tablette coulissante en dessous et au dessus trois petits tiroirs sous un compartiment à porte roulante.No longer availableDim. h: 115 cm b: 64 cmEstimate: € 50 / 80