Other lots in this auction
-
#303Een platte balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in reliëf op blauwe fond.
Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.
Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#111Een map met circa 264 oude postkaarten.
Une farde à cartes postales. +- 264 pièces.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#86Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Labordus“Driemaster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Trois-mâts”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#379“The tiger attacks” & “Demon”. Twee heruitgave van Poolse filmaffiches uit de jaren ‘60.
”The Tiger attacks” & “Demon”. deux rééditions d’affiches publicitaires de longs-métrages polonais des années ‘60.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#200Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,45 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de diamants et marquises ayant un poids total de ± 3,45 ct.No longer availableDim. 27,55 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#122“Portret van een vrouw met ontblote borst”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd januari 1983.
”Portrait d’une femme à un sein dénudé”. Pastel sur papier. Signé et daté janvier 1983.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Drinker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Buveur et intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#416Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200

