#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#353Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)
Un lot de bandes dessinées par Casterman, comprenant 5 albums de Kuifje, dont un avec couverture dure de ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ et un album d’après le film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Deux albums de ‘Kwik en Flupke’, 3 albums de ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums de ‘De 4 helden’, 1 album de ‘Guus Ganzegat’, 1 album de ‘Wibur en Mimosa’, 1 album de ‘De Koene Ridder’, 2 albums de ‘Kasper” et 1 album de ‘Ray Banana’.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#134Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
#257Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een bloem, gedragen door een olifant.
Une paire de candélabres sous forme de fleurs, portés par un éléphant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#12“Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...” Antwerpse plakkaat nadat “sekere quadwillige” in de kathedraal een stuk uit een schilderij van Sint-Sebastiaan had gesneden, “dwelck ongestraft niet en behoort te blyven”.
”Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...”. Une pancarte anversoise de 1601.No longer availableDim. 28 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#249Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650 / 700