#224Célestine Vermoelen“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#401AdamsEen wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#462AthenaEen oude pop met kleertjes. Gemerkt.
#160Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ctNo longer availableDim. 11,43 gEstimate: € 1200 / 1400 -
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#846Een eikenhouten kastje met twee laden.
#721Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
#129R. Cosyns“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#820MärklinVijf goederenwagons.
Cinq wagons de marchandise.No longer availableEstimate: € 28 / 30