Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#660Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#880MärklinDrie goederenwagons zonder doos.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#622“Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
#498Een lampje in de vorm van een vlinder van gekleurd glas.
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#366Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#315Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
Améthyste violette et jaune van ± 9,72 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60