Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.
Dim. 6,55 g
SKU: 2708190020.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #660
    Jacques Leleu Collection

    Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.

    Un canapé à deux places vintage en cerisier.
    No longer available
    Dim. 145 x 97 x 95 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #36

    Een antiek houten schoolbankje.

    Un banc d’école antique en bois.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #650

    Een commode met drie laden in accoladevorm. XIXe eeuw.

    Une commode à trois tiroirs accolade. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 128 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1

    Een siervaas van meerkleurig porselein, getooid met een haan en een slak (letsel aan de kam) en een inktpot met een liggende windhond op het deksel.

    Un vase en porcelaine polychrome, décoration d’un coq (dégât) et d’un escargot, ainsi qu’un encrier avec un lévrier couché sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #371
    Royal Dux

    Een porseleinen vide-poche, getooid met een ijsbeer. Onderaan gemerkt.

    Un vide-poche en porcelaine, décoration d’un ours polaire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #309

    “Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.

    ”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #842
    Keramis

    Art nouveau vaas van aardewerk met polychroom decor van zwaluwen. Onderaan gemerkt en genummerd : decor 1322, model 806.

    Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de hirondelles. Marque sous la base et numéroté: décor 1322, modèle 806.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #161

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #56

    Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.

    Une table octogonal en chêne sculpté, style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 75 cm Ø 68 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #269
    Casa das Balanças

    Een oude messingen weegschaal op houten voet.

    Une ancienne balance en laiton, pied en bois.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More