Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.
Dim. 6,55 g
SKU: 2708190020.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #6

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #314

    “Jongen met pijp”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    ”Garçon et pipe”. Huile sur toile. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283
    Georg Jensen, Denmark

    Een lepel, een vork, een mes en een sauslepel van sterling zilver. Model ‘Cactus’. Jaren ‘30.

    Une cuillère, une fourchette, un couteau et une cuillère à sauce en argent Sterling. Modèle ‘Cactus’, années ‘30.
    No longer available
    Dim. 268,35 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #387

    Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.

    Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #730

    Twee bijzetmeubeltjes op tapse poten, beide met één lade.

    Deux petits meubles, pieds gainés, chacun avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 37 & 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #317

    Een bronzen lampenvoet in de vorm van een slang. Met glazen kap.

    Un pied de lampe sous forme de serpent en bronze. Avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #116

    Een eikenhouten klapsecretaire in Regencestijl met twee laden onder het klapblad.

    Un secrétaire à pente en chêne, style Régence, à deux tiroirs sous la tablette.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm b: 97 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #57

    Een mahoniehouten reissecretaire met koper inlegwerk. Inclusief glazen inktpotjes. Kleine manco’s in het inlegwerk.

    Un secrétaire de voyage en acajou et montures en cuivre. Récipients en verre inclus. Petit manquements dans les incrustations en cuivre.
    No longer available
    Dim. 36 x 28,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #624

    Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.

    Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.
    No longer available
    Dim. 182 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #249

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 107 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #95

    Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 9,60 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #239
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821-1871

    “Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.

    ”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More