Other lots in this auction
-
#569“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#491Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.
Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met telkens twee grijze en twee witte parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles grises et de deux perles blanches.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#76Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Royal Dux“De druivenoogst”. Een beeld van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”La récolte de raisin”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#357Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#391Casades, Spanje“Pierrot met tamboerijn” & “Clown met ukelele”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
”Pierrot et tambourin” & “Clown et ukulélé”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marques.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#801AthenaEen dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.
Une ancienne poupée avec vêtements.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een scribaan van gefineerd hout, versierd met ingelegde fruithouten biesjes en messingen marquetterie. Inclusief twee glazen inktpotjes. XIXe eeuw.
Un scriban en bois de placage, décoration d’incrustations en bois fruitier et marqueterie en laiton. Deux encriers en verre compris. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#564“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Danseurs”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#19114 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.
14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..No longer availableEstimate: € 150 / 200

