Other lots in this auction
-
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44André GoezuPeriod: °1939“Reflet”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 8/35 buiten de plaat.
”Reflet”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 8/35 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce. Victoria, 1891.No longer availableDim. 9,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#382“Kathedraalinterieur”. Met aquarel ingekleurde prent. XIXde eeuw.
”Intérieur de cathédrale”. Une image/aquarelle. XIXème siècle.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#41Een oude knuffelbeer in plexi presenteervitrine.
Un ancien ours en peluche sous vitrine plastique.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22R. Haentjens“Sloepen op het water bij valavond”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Chaloupes sur l’eau au crépuscule”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#216Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 230 x 120 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279Alphonse ProostPeriod: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957“Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977“Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.
”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100

