Other lots in this auction
-
#133Royal Dux
Een art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art nouveau en porcelaine à décor naturaliste de feuillages et de fruits en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#602Schepens
“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#861
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.
Un pot à gingembre et deux petits plats en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795
Een bruine pluchen beer.
Un ours en peluche brun.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#827
Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.
Une lampe, monture d’une arme à feu et support.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#513
Twee vroeg XIXe eeuwse borden van Imariporselein (een restauratie). We voegen er een recenter Imari schoteltje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari du début du XIXème siècle (une restauration). Nous ajoutons un petit plat Imari plus récent.No longer availableDim. Ø: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559
“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#145
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en telkens één parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et chaque fois d’une perle.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 450 / 550 -
#720
Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.
Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
Une carpette persane en laine nouée main, décor de vases à fleurs.No longer availableDim. 201 x 128 cmEstimate: € 100 / 160 -
#154
“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Vue hivernale sur ville”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 72 x 108 cmEstimate: € 2500 / 3500