Other lots in this auction
-
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200/300 -
#795Made in England
Twee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#134Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#160
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 950/1100 -
#93Lodewijk Van Boeckel
Gesmede rozen. Gesigneerd.
Roses forgées. Signées.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#263Ets. Cogit, Paris
Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#703Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60/80 -
#216
Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.
Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 175 x 160 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#225Delvaux
Een handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#218
Een verguld bronzen Empire luchter met acht lichtpunten, versierd met kariatiden en vrouwenhoofden.
Lustre de style Empire en bronze à huit lumières et décoré de cariatides et de têtes de femme.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/300 -
#663
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#770Il Bisonte
Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 60/100