Other lots in this auction
-
#303Steiff
Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#53
Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#96
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten en met één lade in de gordel.
Une table murale en chêne avec pieds balustres et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 40/60 -
#773
Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
Petit vase carré en étain à décor repoussé d’un oiseau et d’une branche fleurie. Chine, vers 11900.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60/70 -
#654
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘L. Ury’.
Paysage . Technique mixte sur papier. Signé L. Ury .No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 120/140 -
#726
Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/100 -
#426
Een oude, lage ladderback chair.
Une vieille chaise à dossier bas.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 20/25 -
#591
Een tweeledige groengepatineerde credenza met een deurtje en een lade. Gedateerd 1774.
Crédence à deux corps patinée verte à une porte et un tiroir. Date 1774 sur le fronton.No longer availableDim. h: 168 x 66 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#759
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#695Goret Dangreville à Abbeville
Een vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#233
Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300/400