Similar lots by type
-
#185
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600/800 -
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600/700 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300/400 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800/2000 -
#400
Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60/80 -
#230
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100/150 -
#360
Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150 -
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800/1000 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/220 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80/120 -
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#70Quatre fils, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500/600 -
#300
Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800/2000 -
#385
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60/100 -
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400/1600 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100/1300 -
#145Leigan, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700/800 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#475
Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230/300 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100/150 -
#490
Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#328
Serie porseleinen vogeltjes. Gemerkt. Staffordshire Crown Bone China en een aantal gesigneerd J.T. Jones. Met bijpassende eendeursvitrine.
Lot d’oiseaux en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China, certains signés J.T.Jones. Avec une petite vitrine assortie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#33
Klokkentorenelement van geel koper.
Elément de tour d’église en cuivre jaune.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20/30 -
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#615
Vijf geldbeursjes van verzilverd metalen maliën in diverse formaten.
Cinq porte-monnaie aux maillons en métal argenté. Tailles diverses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#796
Een houten strandstoel. Jaren ‘30.
Chaise de plage en bois. Années 30.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#22
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw
“Vierge à l’enfant”. Huile sur panneau. Probablement XVIIIe siècle.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 500/600 -
#564Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.
“Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.No longer availableDim. 108 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#813
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#120
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met amethist.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’améthyste.No longer availableDim. 10,20 gEstimate: € 300/400 -
#743
“Old timers”. Vier diverse miniatuurauto’s. Twee van Minialux (Frankrijk), één Rio (Italië), een stoommachine van Lesney (Engeland).
“Old timers”. Quatre voitures miniatures diverses. Deux de Minialux (France), une Rio (Italie), un engin à vapeur de Lesney (Angleterre).No longer availableEstimate: € 20/30 -
#636
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600