#160Een 18 karaats wit gouden hartvormige hanger bezet met diamanten wit en grijze met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 carats serti de diamants blancs et gris d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 550 / 650 -
#281Alfa, ItalyEen driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.
Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de petits diamants et d'aigue-marine d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 350 / 450 -
#351Een lot poppenmeubeltjes, bestaande uit een toilettafel, bed, kleerkast en nachtkastje, een stapelbed met twee nachtkastjes en een croquetspel.
Un lot de meubles pour poupées, comprenant une coiffeuse, un lit, une armoire et une table de chevet, un lit superposé avec deux tables de chevet et un jeu de croquet.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#61Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.
#67Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
#362Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60