Other lots in this auction
-
#653Goebel, Germany“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.
Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 150 / 160 -
#93Goebel, Germany“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#611Een rechthoekige Wuchai-box van meerkleurig porselein naar Wan-li-voorbeeld.
Une boîte rectangulaire en porcelaine multicolore Wuchai d'après l'exemple Wan-li.No longer availableDim. 11 x 23 x 13 cmEstimate: € 260 / 300 -
#390Een piëdestal van beige marmer.
Un piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60 / 100 -
#171“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
John Travolta . Une tête de cire avec de vrais cheveux.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 550 / 600 -
#99Een houten spiegel in barokke stijl.
Un miroir en bois de style baroque.No longer availableDim. 93 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#666Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#314Edward PellensPeriod: 1872 - 1947“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 20 x 12 - 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#31Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
Lanterne de navire en laiton rouge et cloche de bateau en fonte.No longer availableDim. h: 34 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#679Armand Jamar“Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.
Golgotha . Huile sur toile. Signée et datée le 24 avril 1939. Légères rayures.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 120 / 200

