Other lots in this auction
-
#33Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#678Goebel, Germany“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 9 - 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#348Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.No longer availableDim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634“Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 1800 / 2200 -
#179Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 240 -
#534Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.
Compositions . Deux peintures à l'huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#418Val St. LambertEen vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir avec deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#480Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Un lot de bijoux en argent dont trois colliers, deux avec pendentifs, quatre bagues, deux avec des pierres semi-précieuses et deux bracelets d'esclave.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 60 / 100 -
#510“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 34 clEstimate: € 350 / 450 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45 / 60

