Other lots in this auction
-
#261Capodimonte
“Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#75Marcel TatonPeriod: °1957
Een zilveren hanger in de vorm van een hoofd bezet met een parel.
Un pendentif en argent en forme de tête sertie d'une perle.No longer availableDim. 8,5 x 8 cm 60,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#47
Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Un lot de poterie européenne, composée de quelques petites assiettes, un bassin à raser, un bol profond, une assiette creuse et une assiette à lys français. En grande partie du XIXème siècle. Plusieurs éclats.No longer availableDim. Ø: 16 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#306
Een eikenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Un fauteuil en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#11
Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.
Un vieux chien automatique. Fabriqué au Japon. Usure.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218
Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met zeven lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style rococo à sept points lumineux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 350 / 450 -
#459
“Het levenswiel” & “Voorstellingen uit het leven van Boeddha”. Twee tankas op doek.
La roue de la vie et Représentations de la vie de Bouddha . Deux tankas sur toile.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#421
Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.
Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#493
Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.
Dix assiettes en porcelaine assorties. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#678Goebel, Germany
“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 9 - 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#139Paul Schouten
“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600 -
#377
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Iran.
Lampe avec abat-jour et base en batik d'Iran.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80