Other lots in this auction
-
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5602 gouden munten van 100 Roebel “Olympiade 1980”. Au 900/1000. USSR 1978 en 1979.
2 pièces de 100 rouble “Olympiade 1980”. Au 900/1000. URSS 1978 et 1979.No longer availableDim. 34,64 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#56Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.
Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.No longer availableDim. 80 x 48 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.
Un grand nombre d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 26 volumes, français.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#417Val St. LambertEen vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#424Marianne RouwsPeriod: °1943“Personage en handen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Caractère et mains . Technique mixte sur papier. Signé et daté 91.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23 x 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#620Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 50 / 75 -
#428Period: °1957“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Homme à cheval . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118Swarovski“Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284“Doorkijk in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Vue à travers la forêt . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60

