Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.

Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.
Dim. 4,59 g
SKU: 0603180450.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #490

    Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.

    Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #410

    Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.

    Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.
    No longer available
    Dim. 5 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.

    Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.
    No longer available
    Dim. 27,23 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.
    No longer available
    Dim. 16,56 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #320
    Norina. Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.
    No longer available
    Dim. bruto 19,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #823

    Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm

    Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cm
    No longer available
    Dim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #190
    Precision

    Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.

    Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 68,51 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #800

    Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.

    Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.
    No longer available
    Dim. 160 x 280 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #40

    Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.

    Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #210

    Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,04 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #180

    Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.

    Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.
    No longer available
    Dim. 21,78 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #824

    Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.

    Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #660
    Kreeft, Stier en Leeuw

    Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.

    Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.
    No longer available
    Dim. 14,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #780

    Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.

    Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.
    No longer available
    Dim. 49,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.
    No longer available
    Dim. 8,38 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #10

    Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.

    Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.
    No longer available
    Dim. 9,31 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,37 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #400

    Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.

    Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #831

    Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.

    Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #825

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #834

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #326

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite commode en bois de placage à deux tiroirs et décoration en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 57 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 5 ct.
    No longer available
    Dim. 10,98 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #730

    Een halssnoer van toermalijn en kwarts met zilveren slot.

    Collier en tourmaline et quartz à fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 250
  • #697

    Een lot van vier bronzen paarden van verschillende groottes.

    Un lot de quatre statues en bronze de tailles différentes représentant des chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Christus met doornenkroon. Gipsen beeld.

    Christ et sa couronne d’épines. Une statue en plâtre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #627

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2

    Een ebbenhouten kruisbeeld, versierd met schelpjes van ivoor en met gipsen corpus. Onder stolp.

    Crucifix en ébène orné de coquilles en ivoire. Corpus en plâtre. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #781

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #819
    Marlborough.

    Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.

    Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #747

    Mercatorfonds - Twee kunstboeken: “Onze Brueghel” & “Vlaamse kunst”.

    Mercatorfonds - Deux livres d’art: “Onze Breughel” & “Vlaamse kunst.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More