Other lots in this auction
-
#524
“Winterlandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Cotas (?).
”Paysage hivernal”. Huile sur carton. Porte la signature: Cotas (?).No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#503
Bronzen vaas met reliëfdecor, Japan omstreeks 1930.
Un vase en bronze au décor en relief. Japon, +- 1930.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#695
Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele personages. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre antique en porcelaine de Chine au décor polychrome de personnages nobles. Eclat au couvercle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#748
Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.
Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#488
Paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Une paire de vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Travail Chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80/100 -
#531Swarovski
“Isadora”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijkse uitgave 2002. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Isadora”. Objet en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 2002. Dans la boîte d’origine avec dispay et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#678
Fluitspelende God Krishna van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
”Dieu Krishna jouant de la flûte”. Une statue en ivoire sculptée, sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 120/180 -
#69Jacobus Dispo
Uitgestrekt landschap. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#507
“Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.
”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#481
Een paar siervazen van Imariporselein met messingen montuur en voet, bovenaan versierd met twee draken als handvatten.
Une paire de vases en porcelaine Imari aux montures en laiton, pieds, et décoration de dragons comme manches.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#418Ebena
Drie diverse dozen. Jaren 20.
Trois boîtes différentes des années ‘20.No longer availableEstimate: € 40/50