#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Adolphe LavergnePeriod: 1852-1901“Charmeur de lézards”. Een bronzen beeld op houten sokkel. Gesigneerd.
”Charmeur de lézards”. Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 280 -
#180Een paar 18 karaats wit en roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,67 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,67 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#172Marcel JefferysPeriod: 1872-1924“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#405Een gefineerd bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble en bois de placage à un tiroir.No longer availableDim. 80 x 60 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600 -
#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60