Other lots in this auction
-
#138Een albasten lamp in de vorm van siervaas.
Une lampe en albâtre sous forme de vase.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#125Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 650 / 750 -
#281IronstoneEen paar zeshoekige balustervazen van blauw en wit aardewerk met decors van fruitbomen en vogels. Engels werk naar Chinees voorbeeld.
Une paire de vases hexagonaux en faïence bleue et blanche, décors d’oiseaux et d’arbres fruitiers.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500 -
#406Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 72 x 53 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
Ménagère et couverts. Travail allemand. Complet pour douze convives. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#102“Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 180 / 220

