Similar lots by type
-
#824
Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.
Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#825
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50/80 -
#834
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300/1500 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500/600 -
#10
Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#400
Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.
Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰No longer availableEstimate: € 50/100 -
#490
Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.
Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#660Kreeft, Stier en Leeuw
Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.
Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.No longer availableDim. 14,40 gEstimate: € 300/400 -
#560
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 250/350 -
#150
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000/3500 -
#300
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 1700/1900 -
#831
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#780
Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.
Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.No longer availableDim. 49,10 gEstimate: € 60/100 -
#320Norina. Swiss Made
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.No longer availableDim. bruto 19,30 gEstimate: € 100/150 -
#823
Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm
Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cmNo longer availableDim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cmEstimate: € 300/500 -
#190Precision
Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.
Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto 68,51 gEstimate: € 500/600 -
#410
Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.
Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 80 /120 -
#210
Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,04 gEstimate: € 350/450 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600/800 -
#40
Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.
Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 230/280 -
#180
Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.
Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#166
Een eikenhouten vitrinekast op balusterpoten met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren.
Une vitrine en chêne sur pieds balustre à deux portes sculptées.No longer availableDim. 182 x 136 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#242Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#535
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Presse papier op voet. Gekleurd glas.
Un presse-papier en verre. Sur pied.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#709
“Leurder”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
”Le colporteur”. Huile sur panneau. Signature vague. Mi XIXième siècle.No longer availableDim. 64 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale peervormige saffier van ± 1,28 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de forme poire de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1600/1800 -
#292Henri PauwelsPeriod: 1903-1983
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#431
Drie geïlustreerde boeken. ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ en ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’
Trois livres illustrés: ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ et ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’..No longer availableEstimate: € 25/35 -
#584
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lam en de vermelding Parijs September.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#417
‘UKIYO - E: 250 jaar Japanse prentkunst’. Een Kunstboek
”UKIYO - E: 250 jaar Japanse prentkunst”. Un livre portant sur l’Art.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#285Bibikabad
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 239 cmEstimate: € 300/400