#347Capodimonte
Twee romantische groepjes van meerkleurig biscuit, waarbij één gemonteerd als lampenvoet. Beide gemerkt.
Deux petits groupes romantiques en biscuit polychrome, dont un monté en pied de lampe. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 16 cmEstimate: € 40/50 -
#705
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#211
Lot de faïences flamandes comprenant deux pots à tabac et une statuette représentant une dentellière. Une anse manque.No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 40/50 -
#364
“Improved Magneto-Electric Machine”. Een laat XIXe eeuws apparaat tegen stress-aandoeningen.
”Improved Magneto-Electric Machine”. Un appareil anti-stress, fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#645
Een lederen fauteuil. Slijtage.
Un fauteuil en cuir. Usure.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#506
Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 92 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#387
Een lot etuis met diverse bestekken, waarbij messen met benen handvatten, vergulde lepeltjes, enz.
#463
Een gietijzeren weegschaal met gewichten.
#287
Een aardewerken vorm voor een ijslam.
#222
Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
#407Royal Dux
Een lot van vier vlindertjes van meerkleurig en verguld porselein. Allen gemerkt.
Un lot de quatre papillons en porcelaine polychrome et dorée. Tous marquées.No longer availableDim. b: 5,5 cmEstimate: € 40/60