Other lots in this auction
-
#20Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#728Een plaquette van gesculpteerd jade en twee spekstenen waterkommetjes, waarbij één met uitgewerkte vruchten en het ander met een aapje. Chinees werk.
Une plaquette en jade sculptée et deux bols à eau en pierre de lard, dont un avec un décor ajouré aux fruits et l’autre avec un décor au singe. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#488Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502“L’Illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1914 deel I; 1915 deel II; 1916, 1917, 1918 & 1919 delen I & II. We voegen er een uitgave van 1924 aan toe. 11 stuks.
”L’Illustration”. Un lot d’annuaires 1914 partie 8, 1915 partie II, 1916-1917-1918 et 1919 chaque fois en deux parties. Nous ajoutons un annuaire de 1924. 11 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,09 gEstimate: € 450 / 550 -
#799Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 180 -
#202“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#784Alphonse LamottePeriod: 1844 - 1914“Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.
“Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.No longer availableDim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662Harry Elliot“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
Un tapis de prière persan noué main.No longer availableDim. 140 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘G. Buysse’.
“Vue sur la campagne”. Aquarelle sur papier. Signé ‘G. Buysse’.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60

