#277
#789P. Gauguin
“Amazones”. Een zeefdruk. Met stempel buiten de plaat. Genummerd 17/25.
#631
“Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.
”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000/1500 -
#710
Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#65
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles grises et de deux perles blanches.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#487
#44Willem de Zwart
“Paysage de campagne au bétail”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#73
een art deco vide-poche van meerkleurig aardewerk, getooid met een ijsbeer.
#736
Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#772
Een reeks van zeven verschillende ex-librissen in zes kaders.
#160
Een parelsnoer met donkere zoetwaterparels en een zilveren slot.
#363
Deux pupitres de table, dont un décoré de marqueterie et l’autre de figures et animaux sous verre. Le cadre gauche manquant au premier.No longer availableDim. h: 28 & 36 cmEstimate: € 100/120