Other lots in this auction
-
#218
Een gegraveerd en gedreven gebedsrolkoker van zilver 925 ‰.
Un manchon de rouleau de prière gravé et repoussé en argent 925 ‰.No longer availableDim. l: 24 cm 304,33 gEstimate: € 50/60 -
#693
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#242Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973
“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een glazen presse-papier met blauwe inclusies, versierd door Octave Landuyt en gesigneerd en gedateerd onderaan. Gebarsten.
Un presse-papier en verre à inclusions bleues, décoré par Octave Landuyt et signé et daté en bas. Craquelé.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#125
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger voor een munt.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif pièce de monnaie.No longer availableDim. 46,57 gEstimate: € 1100/1300 -
#380
Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60/100 -
#758
Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.
Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#605
Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 244 cmEstimate: € 120/200 -
#113Delheid
Vier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
Quatre caves à sel et cuillères en argent avec des récipients en verre incolore. Nous ajoutons une pince à sucre en argent repoussé. Tous marqués.No longer availableDim. 121,66 gEstimate: € 80/120 -
#553
Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 200/240 -
#334
“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#489Benny Want
“De componist”; “De anatomie”; “Verdwaald” & “Oboe d’Amore”. Een reeks van vier olieverfschilderijen op paneel. Allen gesigneerd en gedateerd ‘84 & ‘86.
Le Compositeur ; L'anatomie ; Perdu & Hautbois d'Amore . Une série de quatre peintures à l'huile sur panneau. Toutes signées et datées '84 & '86.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/120