Other lots in this auction
-
#506Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 92 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#226Een bordenkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee deuren onderaan en versierd met figuren, hoofdjes, acanthusbladeren en bloemen.
Vaisselier en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes et décoré de personnages, de têtes, de feuilles d’acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 219 x 145 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#698Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een Napoléon III ééndeursmeubel van gefineerd hout met gebogen panelen, versierd met marquetterie van meerdere houtsoorten en verguld bronsbeslag. Met roze marmeren blad. XIXe eeuw.
Un meuble Napoléon III à une porte en bois de placage aux panneaux courbés, décoration de marqueterie de différentes sortes de bois et montures en bronze. Tablette en marbre rose.No longer availableDim. 106 x 114 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#88Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#618Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.
Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50 / 80 -
#335Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.No longer availableDim. bruto: 32,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#122“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#766Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et une tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#552“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120 / 140 -
#719Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100

