Other lots in this auction
-
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#786
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#242
Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.No longer availableDim. H. 85 cm, b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#411
“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#342
“Schaatsers nabij een kasteelhoeve”. Olieverf op koper. Gesigneerd.
“Patineurs près d’une ferme fortifiée”. Huile sur cuivre. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#409
Een lot oude postkaarten, waarbij 30 kaarten van Kigali uit 1930, 14 onbeschreven kaarten van de expo ‘58, postkaarten uit Kinshasa en algemene toeristische plaatsen.
Un lot de cartes postales anciennes, dont 30 cartes de Kigali de 1930, 14 cartes non-utilisées de l’expo ‘58, des cartes postales de Kinshasa et d’autres de locations touristiques divers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#140Quadri
Een armband van zwart leder, staal en 18 karaats geel goud.
Bracelet en cuir noir, acier et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,80 gEstimate: € 600/700 -
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25/35 -
#664
Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#172
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#388Val Saint-Lambert
Vier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25/40