Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.

Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.
Dim. 2,54 g
SKU: 0402200485.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #103

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #204
    Guillaume Romain Fouace
    Period: 1827 - 1895

    “Stilleven met kip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877.

    “Nature morte au poulet”. Huile sur toile. Signée et datée 1877.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #827
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.

    Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #418

    Een grote pompoenvormige soepterrine van meerkleurig porselein. Pollepel gebroken.

    Grande soupière en porcelaine polychrome en forme de citrouille. Louche cassée.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459

    Een art deco hallamp.

    Lampe de vestibule art déco.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #753

    Een vaas van Murano glas.

    Vase en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #406

    Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.

    Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.
    No longer available
    Dim. 60 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #783
    Meissen

    Twee kleine porseleinen bordjes met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Lichte randschade.

    Deux petites assiettes en porcelaine à décor chinois en bleu et blanc. Marque au verso. XIXe siècle. Petits dégâts aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #605
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #659

    Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.

    Tapisserie mécanique avec scène pastorale. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 194 x 241 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #12

    Een lot diverse Amerikaanse munten. Dertig stuks.

    Lot de pièces de monnaie américaines. Trente pièces.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More