Other lots in this auction
-
#181
Een fruitmand van gedreven en geajoureerd zilver met een barok decor van engelen en bloemenkorven in uitsparingen. Op het plat een bacchanaal van engelen en dolfijnen. Duitse keuren, 800‰.
Coupe à fruits en argent repoussé et ajouré à décor baroque d’angelots et de corbeilles de fleurs dans des cartouches. Sur le plat un bacchanale aux anges et dauphins. Poinçons allemands, 800‰.No longer availableDim. l: 48,50 cm 1421,85 gEstimate: € 600 / 800 -
#781
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350 -
#388
Koperen art nouveau inktstel met twee glazen inktpotten.
Encrier art nouveau en cuivre avec deux réservoirs en verre.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300 / 350 -
#603
Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500 / 600 -
#138
Russische icoon met de Moeder Gods van Kazan. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#298
Fontein met metalen Bacchus naar de klassieke oudheid.
Fontaine en métal représentant Bacchus d’après l’antique.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#302
“Vissersboten bij eb”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche par marée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#715Willy Vandersteen
Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks (daarin begrepen “De gekalibreerde kwibus”. Nummers tussen 91 (1969) en 143 (1973).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces (y compris “De Gekalibreerde kwibus”. Numéros entre 91 (1969) et 143 (1973).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299
“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120