Other lots in this auction
-
#483
Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#807
Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#385
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#112Piet JacobsPeriod: °1934
“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/180 -
#114
Collectie bedevaartvaantjes (en enkele andere prenten en communiegetuigschriften uit de XIXde en begin XXste eeuw). Meer dan 110 stuks vanaf de XVIIIde eeuw tot de jaren 1950.
Une collection de drapeaux de pèlerinage et autres images ainsi que des lettres de créance du XIXième et début XXième siècle. Plus de 110 pièces allant du XVIIIième siècle aux années 1950.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#462Harry KwinkelenbergPeriod: °1953
“Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Nature morte aux oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1996.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#18
Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.
Bénitier en bronze d'après l'ère gothique et une lampe à huile.No longer availableDim. h.27 cmEstimate: € 30/40 -
#146
Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#150
Een 18 karaats geel gouden bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 2000/2500 -
#28
Een lot van negen kleine kanonnetjes van brons of messing en hout.
Un lot de neuf petits canons en bronze et/ou laiton et bois.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#83
Een Duitse bijbel uit 1662. Enkel met voorste (losse) kaft. Enkele pagina’s in zeer slechte staat.
Une bible allemande de 1662. Couverture de devant détachée mais présente. Quelques pages en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#481
Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 80/120