Other lots in this auction
-
#475
Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.
Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#243
Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
Une canne à manche en argent courbé.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80/120 -
#333
Een bronzen struisvogel op een zwart marmeren sokkel.
Une autruche en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#730
Een breakfast table in regencystijl. Met glazen blad.
Une table de petit déjeuner, style Régency, avec une tablette en verre.No longer availableDim. 70 x 122 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#88
Een XVIIIe eeuws kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met een zilveren corpus.
Un crucifix en écaille et ébène, le corpus en argent. XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#258
“Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 120/180 -
#239
“Boszicht”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Enkele restauraties.
”Vue sur la forêt”. Huile sur toile. Pas de signature. Quelques restaurations.No longer availableDim. 57 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#724Karel J. Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Zittend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu assis”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450/550 -
#613
Een paar Chinese schotels van meerkleurig porselein met een decor van de keizerlijke hofhouding, omring door bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats chinois en porcelaine polychrome, décor de la cour Impériale et fleurs en relief.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 60/100 -
#171Delvaux, Bruxelles
Een handtas van groen leder met stofzak.
Un sac-à-main en cuir vert et son sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120/180