#283Daum FranceEen kleurloos kristallen coupe.
A colourless crystal coupe.No longer availableDim. 20 x 72 cmEstimate: € 25 / 35 -
#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#513Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.
Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.No longer availableDim. h 28 & 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#88Gorham Mfg Co, New YorkEen kleurloos kristallen vaas met sterling zilveren voet en rand. Onderaan gemerkt.
Colourless crystal vase with sterling silver foot and rim. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#675Een lot kristallen glazen.
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
#193Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.
A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.No longer availableDim. 55 x 25cmEstimate: € 125 / 175