#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#152Jef Louis Van Leemputten“Het verlaten van de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.
“Leaving the Sheepfold”. Oil on canvas, signed r below, framed.No longer availableDim. 24 x 36cmEstimate: € 200 / 400 -
#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#540Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.
#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#344Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
A German apple clock with hand-painted dial.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60 / 100 -
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#298Les Voitures de Tintin“Le Bolide Rouge”. Kuifje in racewagen (uit De Sigaren van de Farao). Miniatuurauto in display. Als nieuw. Ed. Moulinsart.
“Le Bolide Rouge”. Tintin in a racing car (from The Cigars of the Pharaoh). Miniature car in display. As New. Ed. Moulinsart.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
A series of five porcelain plates with a blue and white embossed leaf motif. Chinese work, marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80