Other lots in this auction
-
#255
Een bruin lederen handtas met bijhorende pochette in ruitenpatroon. Lichte sporen van slijtage.
A brown leather handbag with matching pochette in diamond pattern. Light traces of wear.No longer availableDim. 35 x 35cmEstimate: € 60/100 -
#549Hans Wap
“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35/45 -
#157
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.No longer availableDim. h 20 x l 20 cmEstimate: € 200/250 -
#316
Een Engels houten tafeltje met draaiend tafelblad, 3-potig, Regency stijl, hedendaags.
A small wooden table with turning top. Three legs. English Regency style, contemporary.No longer availableDim. 75 x Ø69cmEstimate: € 35/50 -
#524
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.No longer availableDim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100/200 -
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
A lot of 3 African wood sculpted figurines.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 60/80 -
#656
Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
A moderne tea table with square wicker top and lower tablet.No longer availableDim. 50 x 58 x 58cmEstimate: € 30/40 -
#513
Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld.Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.
A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40/60 -
#673
Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40/50 -
#545
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.No longer availableDim. L. 186Estimate: € 240/300 -
#471
Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360/420 -
#189
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40/60