Other lots in this auction
-
#188Christofle
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#72M. Van de Bempt
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Tourbière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#856
Een witgelakt rond ijzeren tafeltje. Bijgevoegd twee goudgepatineerde stoeltjes.
Une table ronde en fer laqué blanc. Nous ajoutons deux petites chaises à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 57 cmEstimate: € 50/80 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 700/900 -
#813
Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
Deux sculptures en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 en 15 cmEstimate: € 30/40 -
#814Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25/50 -
#636
Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 100/160 -
#784
Een schouwpendule van arduin en groen marmer, getooid met een allegorische voorstelling in zamak. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en pierre de taille et marbre vert, décoration de représentations allégoriques en régule. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 65/80 -
#852Floris Jespers
“Boeren met vee”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1925.
”Fermiers et bétail”. Une eau-forte. Signée hors planche et datée 1925.No longer availableDim. 7,5 x 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#478
Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Bruxelles, décors polychrome sur le ventre et anses sous forme de cou de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#446
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#118Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, Bohemia
Een art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome à décor en relief doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/60