Other lots in this auction
-
#408Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#410Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,15 ct. en saffier baguettes een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,15 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#522Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.
Icône du XIXe siècle représentant Saint-Nicolas.No longer availableDim. 31 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#484Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.No longer availableDim. l: 9 - 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#739Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#424“Herenportret” en “De atelierwerker”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 11/30 et 15/20.
“Portrait d’homme” et “L’atelier”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche et numérotées respectivement 11/30 et 15/20.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754“Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Een gefineerde en ingelegde violontafel in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad.
Une table violon en bois de placage et incrustations, style Louis XV et tablette en marbre.No longer availableDim. 105 x 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#699Een salontafel met een rond zwart marmeren blad op messingen voet.
Table de salon à tablette ronde en marbre noir. Base en laiton.No longer availableDim. h: 47 cm Ø: 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 208 x 118 cmEstimate: € 60 / 100 -
#237Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.
Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.No longer availableDim. 194 x 130 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#6155 gefrankeerde brieven, Frankrijk, Australië, Berlijn enz. XIXde eeuw.
55 lettres affranchis, France, Australie, Berlin, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 160

