#710
Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#732
#655
#635
Een tuinbank van teakhout.
#496Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#762D. Coster
#323
Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
#163Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
#121
#772
Een reeks van zeven verschillende ex-librissen in zes kaders.
#434
“Pero geeft haar gevangen vader Cimon de borst”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIde eeuw.
”Pero qui offre son sein à son père Cimon”. Huile sur panneau. Fait partie d’une oeuvre plus grande. XIXème siècle (?).No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200/300 -
#695
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100/150