#500Kolster-BrandesEen kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
Radio en plastique. Type FB10 Midget “Toaster”. Vers 1950.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119“Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#261Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.
#178Russische icoon met Sint-Panteleimon, de Genezer. Een tekst onderaan vermeld het Sint-Panteleimon Monasterium van Kiev (?) en een tekst achteraan d.d. 1898 doet dat ook. XIXe eeuw.
Icône russe représentant Saint-Panteleimon le Guérisseur. Texte en dessous mentionne La Monastère Saint-Panteleimon à Kiev (?) et un texte au verso daté 1898 le répète. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#651Een siercoupe op zuil van gesculpteerd albast, versierd met zwanen en druivenranken.
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300 / 500 -
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#745Een kleine mahoniehouten scribaan.
Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 240