Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.

Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.

Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct. J. SI.
Dim. 3,06 g
SKU: 1911190210.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #93

    Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.

    Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #138

    Een albasten lamp in de vorm van siervaas.

    Une lampe en albâtre sous forme de vase.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #22
    R. Haentjens

    “Sloepen op het water bij valavond”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Chaloupes sur l’eau au crépuscule”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #124
    Albert Steel

    “vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201
    Jean Didier Debut
    Period: 1824 - 1893

    “Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.

    ”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #269

    “Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    ”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #13

    Een grote granieten vijzel met stamper.

    Un grand mortier avec pilon en granite.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #309

    “Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.

    ”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #428

    Twee messingen kerkkandelaars met gedreven decors, waarbij de grootste verzilverd.

    Deux candélabres d’église, décors repoussés, la plupart argentée.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #381

    Een groot lot orthochromatische fotonegatieven op glas, met betrekking tot etnografie, antropologie, natuurkunde, landschappen, enz.

    Un grand lot de négatifs orthochromatiques de photographies sur verre en relation avec l'ethnographie, l'anthropologie, sciences, paysages, etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Adolphe Keller
    Period: 1880-1968

    “Zicht op de Schelde nabij Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie in de wolken.

    ”Vue sur l’Escaut à Flessingue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More