#675Henri II buffet van notenhout.
#324Léon Dardenne“Villers la Ville”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven.
”Villers la Ville”. Huile sur panneau. Dédicace au dos.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#446ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#759Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
#423Houten muziekinstrument. Met koperen inlegwerk.
Un instrument à musique en bois et cuivre incrusté.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#647Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un lot de trois carpettes du Pakistan en laine nouées main. Une carpette avec une déchirure.No longer availableDim. 210 x 126; 212 x 125 & 147 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#574“Tangier” Olieverf op doek. Draagt handtekening. Gedateerd 1970. Achteraan gemerkt: ‘ W. Laves, Tangier’
”Tanger”. Huile sur toile. Porte une signature. Datée 1970. Marque au dos: ‘W. Laves, Tanger’.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120 / 160 -
#643Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
#743Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55 / 65