#153LladroEen moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 220 -
#298Een koperen kerkkandelaar versierd met bloemen, bladeren, druiven en aren. Vijf lichtpunten.
Un candélabre d’église en cuivre à cinq points lumineux, décoration de fleurs, feuilles, raisins et brins.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#500“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
#96Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#738Een replica van een middeleeuws zwaard.
#726Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#318Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#12Claes Pieter Berchem“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#769Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
#306Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 160