Other lots in this auction
-
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#112E. Ibels
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#200Baume & Mercier Genève
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 46,95 gEstimate: € 1800/2200 -
#73
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.No longer availableDim. 23 x 16 cm (schild)Estimate: € 60/100 -
#394
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40/50 -
#79
Compositie op paneel. Italiaanse school.
Composition sur panneau. Ecole italienne.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#99
Drie Russische composities.
Trois compositions russes.No longer availableDim. (38 x 28 cm) x 3Estimate: € 120/200 -
#363
Een achthoekige glazen vaas met reliëfdecors van vrouwen op gesatineerde achtergrond.
Un vase en verre octogonal avec des motifs de femmes en relief sur un fond satiné.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#291
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#17André Franquin e.a.
Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40/60