#62Bie
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage de polders . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#641
Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25De Greef Swiss
Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
#388
Lot kleine messingen beeldjes. Overwegend Afrikaans werk.
#276
Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.
Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#77
Een viool met vioolkast en strijkstokken. Slijtage, maar intact.
Un violon avec étui de violon et archets. Usé, mais intact.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#324
Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.
Cinq gravures du XIXème siècle avec vues sur la cathédrale d'Anvers.No longer availableDim. 10 x 14 - 31 * 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#469
“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#133Gianni Versace
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#440
Een lot van drie Congolese speren.
#403
Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Myanmar. Peinture endommagée.No longer availableDim. Ø: 21 cm; h: 21 cmEstimate: € 40 / 60