Other lots in this auction
-
#621Een bronzen emmertje naar XVIe eeuws voorbeeld en een bronzen bel naar de XVIIe eeuw.
Un seau en bronze d'après le XVIème siècle et une cloche en bronze d’après le XVIIème siècle.No longer availableDim. h: 11 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629“Wild everzwijn in besneeuwd bos”. Een Japanse houtsnede. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sanglier dans la forêt enneigée . Une gravure sur bois japonaise. Fin du XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#686Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Deux vases en cristal taillé décorés de motifs de diamants, un en bleu et un en rouge. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#624Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Composition . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een salontafel met ovaal glazen blad, gedragen door bronzen halfnaakte vrouwen op een schelp.
Une table basse avec un plateau en verre ovale porté par des femmes en bronze à moitié nues sur une coquille.No longer availableDim. 115 x 70 (blad)Estimate: € 200 / 240 -
#492“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.No longer availableDim. 147 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne et de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 2,37gEstimate: € 450 / 550 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 1200 / 1400

