Other lots in this auction
-
#11Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.
Un vieux chien automatique. Fabriqué au Japon. Usure.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.
Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 100 / 140 -
#154Magda Resseler“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.No longer availableDim. 64 x 118 cmEstimate: € 200 / 300 -
#471Vijf diverse porseleinen en aardewerken vazen waarvan een paar Imari vaasjes, een gemberpot (haarscheur, geen deksel), een Chinees vaasje met famille rose decor en een blauw en wit balustervaasje.
Cinq différents vases en porcelaine et faïence, dont une paire de vases Imari, un pot à gingembre (cheveu, sans couvercle), un vase chinois à décor famille rose et un vase balustre bleu et blanc.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
#83Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,57 ct. FVS1. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#167Sterling zilveren schotel met illustratie van Bernard Buffet. Gemerkt.
Plateau en argent sterling avec illustration de Bernard Buffet. Marqué.No longer availableDim. 217 gEstimate: € 240 / 260 -
#462“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Composition moderne . Craie pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 95 x 116 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.
Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Een paar glazen vazen met decor van lelies.
Une paire de vases en verre décorés de lys.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542“La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.
La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.No longer availableDim. 70 x 39 cmEstimate: € 40 / 80 -
#556Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)
Table de milieu en fer à tablette en verre au bords taillés (éclat).No longer availableDim. 98 x 61 cmEstimate: € 100 / 150

