#225Hermes Paris Automatique
#495
#76
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#496Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#117
#511
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
#680
Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
#401
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
#334M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35
Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
#640
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#748
Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
Un masque en bois polychrome à col en paille.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120