Other lots in this auction
-
#459Bernard Dufour
“Havenzicht.” Gemengde techniek op doek.
”Vue sur le port”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319F. Van Roe
“Landschap met hoeves aan de bosrand”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Paysage aux fermes auprès de la lisière”. Huile sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250 / 300 -
#398
Een sober eikenhouten bijzetmeubeltje mt een lade in de gordel.
Un petit meuble en chêne, sobre, à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.No longer availableDim. Ø: 15 & 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#293
Kruikje van Hongaars aardewerk. Met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt Fischer J. Budapest.
Une cruche en faïence de Hongrie, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#749
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 400 -
#104A.D. Richter & Co., Rudolstadt
Anker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.
Un lot de six boîtes de construction.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600