Other lots in this auction
-
#487
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221
Een schouwgarnituur van meerkleurig porselein, bestaande uit een dekselvaas en twee kandelaars, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en porcelaine polychrome, comprenant un vase à couvercle et deux candélabres, décoration de fleurs et d’anges en relief.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#505
“Personage met staf”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Personnage et sa crosse”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#522
“Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.
”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50 / 80 -
#761
Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieil homme”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595
“Twee acteurs”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Deux acteurs”. Un netsuke en ivoire sculptée . Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#543
“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage culbutant.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80