Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,87 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 36,22 ct.

Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,87 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 36,22 ct.

Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,87 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 36,22 ct.
Dim. 24,68 g
SKU: 2409190300.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #300
Estimate: € 3000 / 3400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #353

    Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)

    Un lot de bandes dessinées par Casterman, comprenant 5 albums de Kuifje, dont un avec couverture dure de ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ et un album d’après le film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Deux albums de ‘Kwik en Flupke’, 3 albums de ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums de ‘De 4 helden’, 1 album de ‘Guus Ganzegat’, 1 album de ‘Wibur en Mimosa’, 1 album de ‘De Koene Ridder’, 2 albums de ‘Kasper” et 1 album de ‘Ray Banana’.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #832

    Een lot bronzen kandelaars, waarbij drie koppels en een enkele met vijf lichtpunten. Bijgevoegd een vide-poche op voetje.

    Un lot de candélabres en bronze, dont trois paires et un seul à cinq points lumineux. Nous ajoutons un vide-poche sur pied.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204
    Andrei Medinski
    Period: °1948

    “Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.

    ”Spâlâtoreasâ”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 42 x 40,5 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #309
    Eugene Van Mierlo
    Period: 1880 - 1972

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #124

    “Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.

    ”Jeune femme assise”. Huile sur toile. Avec encadrement d’origine, +- 1830. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #447

    Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #869
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #672

    Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.

    Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.
    No longer available
    Dim. 172 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    “Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    ”Tambour”. Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Paul Vankueken

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #522

    “Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.

    Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.
    No longer available
    Dim. 215 x 156 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More