#674
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#141Carosa Disseny
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240 -
#118
#165
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450/550 -
#801
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#772
Drie Afrikaanse speren, een boog met pijlenkoker en een doosje met pijlpunten.
Trois lances africaines, un arc et un étui à flèches et une boîte à points de flèches.No longer availableDim. L. 210 cmEstimate: € 60/80 -
#737
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#213
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#631
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op witte florale decors.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130/150 -
#225
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,66 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 3,22 ct.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 1600/1800