Similar lots by type
-
#305Bleikristall
Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#373
Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#275
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#367Val St. Lambert
Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#378
Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#15
Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#25
Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#198
Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180/240 -
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#254
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#20
Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#383
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#290
Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160/180 -
#406
Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#19Imperial Limoges
Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50/80 -
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#401
Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#400
Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#270
Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50/70 -
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#252
Een fraaie wisseltafel van deels gepolychromeerd eikenhout met een lade onderaan.
Une table d'échange remarquable en chêne polychrome avec un tiroir en dessous.No longer availableDim. 100 x 82 cmEstimate: € 300/400 -
#303
Een eikenhouten kist. XVIIe eeuw.
Un coffre en chêne. XVIIième siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#161
Moderne veelkleurige glazen vaas. Gemerkt Venini Milano
Un vase moderne en verre polychrome. Porte la marque ' Venini Milano'.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#390A. Laenen
“Sluis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
"Ecluse". Huile sur panneau. Signé et daté '64.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#316
Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#324
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50/80 -
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#398
Een koperen kandelaar XVIIIde eeuw, met een kaarsensnuiter toegevoegd.
Un chandelier en cuivre du XVIIIième siècle et son éteignoir.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#301
“Man in een schommel”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Homme et balançoire". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#338
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80/100 -
#47
“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000/1100 -
#97
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40