Similar lots by type
-
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#383
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#367Val St. Lambert
Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#254
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#400
Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#20
Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#25
Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160/180 -
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#15
Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#19Imperial Limoges
Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50/80 -
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#305Bleikristall
Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#378
Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#290
Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#198
Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180/240 -
#401
Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#270
Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50/70 -
#373
Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#275
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#2
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#315Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#31
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#149
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#300Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100/180 -
#129
“Woonwagens in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: V. Rijlaarsdam.
"Roulottes en hiver". Huile sur panneau. Porte la signature: V. Rijlaarsdam.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/350 -
#123
“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/260 -
#58
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#5Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
Une montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#176
Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500/800