#811Val St. Lambert
Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.
#456
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#389
Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
#475
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438
Een zandloper van tin en glas.
#96
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
#338
Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#695Henk Van Cauwenbergh
“Le Matin.” Fotoboek. Uitgeverij Tectum.
#150
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120 / 200