#139“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
#243Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
#802Een mahoniehouten psychespiegel.
Psyché en acajou.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#619Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#727Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
#551Een vaas van Murano glas.
#482Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#500Kolster-BrandesEen kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
Radio en plastique. Type FB10 Midget “Toaster”. Vers 1950.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50