#363
Een oude spaarpot in de vorm van een man met een muts.
#797
#454
“Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
#456
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#540Tesla
Een oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
#248Delvaux
Een handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#111Lladro
Polychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#147
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#424Marcel Hess
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 1000 / 1400