Other lots in this auction
-
#479
Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
Trois petites statuettes du Bouddha en bronze et en laiton. Travail Thaï.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50/80 -
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#631
Een antiek servies van Limogesporselein met decor van blauwe bloemetjes, bestaande uit 28 grote borden, 8 kleine borden, 5 diepe borden, een grote en twee kleine terrines, een slakom, twee sauskommen, drie tazza’s, drie langwerpige serveerschotels en drie ronde serveerschotels. Onderaan gemerkt.
Service ancien en porcelaine de Limoges à décor de bleuets, comprenant 28 grande assiettes, 8 assiettes à dessert, 5 assiettes creuses, une grande et deux petites terrines, un saladier, deux saucières, trois tazza, trois plats de service allongés et trois ronds. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#789
Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.
Trumeau en bois doré et noirci.No longer availableDim. 95 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#93
Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.
Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.No longer availableDim. 41 x 34 cmEstimate: € 400/600 -
#375
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct VS.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 900/1000 -
#97
Russische icoon met vier onderverdelingen met heiligen. XIXde eeuw. Slijtage aan de beschildering en lichte randschade.
Icône russe représentant des saints dans quatre cartouches. XIXe sièce. Usures au lettrage et légers dégâts au bord.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 300/500 -
#763Murano
Een kommetje van amberkleurig glas met twee groene vogeltjes op de rand.
Petite coupe en verre ambre décoré de deux oiseaux verts sur le bord.No longer availableDim. h 14,5; Ø 16,5 cmEstimate: € 50/80 -
#756
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met rond marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 285 cmEstimate: € 300/500 -
#65Christofle
Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200/300