#472
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#690
Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#107
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#68Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#281
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1917. Onklaar gemaakt.
Un Carcano M91 fusil, fabriqué à la Fabrica d’armi Terni. Daté 1917. Démilitarisé.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 120/200 -
#704R. Thys
“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#336
Een antieke houten karnton.
Baratte ancienne en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 50/60 -
#245
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1800/2000