#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
#213Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
#148Albasten tafelstuk in de vorm van een druiventros.
#192“Inname van een havenstad”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw.
”Saisie d’un village portuaire”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 83 x 130 cmEstimate: € 500 / 800 -
#96Design staanlamp met lichttubes.
#24Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een driehoekig bijzettafeltje met drie poten, het blad met een handgeschilderd decor, gesigneerd Jeanne de Schrynmakers.
Une petite table triangulaire à trois pieds et la tablette à décor peint à la main, signée Jeanne de Schrynmakers.No longer availableDim. 76 x 50 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
Une geisha en jade sculptée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
#177Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant. Bois polychrome. Probablement +- 1700.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#437Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30 / 50