#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#21Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
#188Een suikerpotje van zilver 800‰ met een verzilverd lepeltje.
#117Een dekselvaas van kobaltblauw Sèvres porselein, versierd met een handgeschilderd meerkleurig decor gesigneerd E. Corelle en met bronsbeslag.
Un vase couvert en porcelaine de Sèvres bleue cobalt, décor polychrome peint à la main signé E. Corelle et montures en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
#5Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 0,15 ct. en kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 0,15 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 320 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
#174Frans RosPeriod: 1883-1968“Portret van Pierre Bruynseels, stichter van de Lierse Persbond”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Een zeldzaam portret van de hand van Ros, bekend om zijn kerkinterieurs.
”Portrait de Pierre Bruynseels, fondateur de la ligue de la Presse de Lier”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche. Un portrait rare par Ros, connu pour ses intérieurs d’églises.No longer availableDim. 89 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120