#681Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
#328Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70 / 90 -
#101Staffordshire“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 38 -
#26Een eikenhouten eendeurskastje met smeedijzeren hengsels.
#55“Georgius”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in 18 karaats geel gouden hanger.
#85Een halsketting met in zilver gezette parels en diverse mineralen.
#93Een zadel gemonteerd als lamp met een handgeschilderde ‘rawhide’ lampenkap.
#208Een baardmankruik van steengoed.
#637Een vaas van Chinees porselein in ‘Yenyen-vorm’, over het geheel versierd met geluksvoorwerpen. XIXe eeuw.
Un bijou de cou en cuir. Avec certificat, étui et sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120 / 130